Bylinky a bylinné čaje

Kurkuma Tea

label
4,50 € / 50 g

Korenistá čajová zmes s kurkumou, kardamónom a chilli. Sviežu chuť tomúto korenistému nálevu dodáva tiež mäta a lemongrass.

Čajík ako stvorený pre všetkých, ktorí radi objavujú nové chute.

Počet zaliatí: Jednonálevový
Krajina pôvodu: Európska Únia
Dostupnosť: na sklade
label 4,50 €

Návod na prípravu

5 gramov tohoto čaju je odporúčané množstvo na prípravus čaju v čajníku s objemom 5 dcl. Zalejte vodou s teplotou 100 °C a nechajte lúhovať po dobu 5 minút.

water
Objem vody
5.0 dcl
weight
Množstvo čaju
5 gramov
temperature
Teplota vody
100 °C
leaching
Čas luhovania
5.0 min

Podrobný popis

Zloženie:

fenykel, aníz, škorica, lipa, kumín, kurkuma, goji, lemongrass, pistácie, mäta, listy ruží, kardamón, kvety granátového jablka, kukuričné kvety, požlt farbiarsky, slnečnica kvet, chilli, prírodná aróma.

Kurkume na ďalekom východe po celé stáročia pripisujú magické schopnosti a patrí k najviac skúmaným bylinám na svete. Je účinná v boji proti mnohým chorobám pretože obsahuje vzácne látky, ktoré telu napomáhajú k uzdraveniu. Slúži ako prevencia pred rakovinou, prečisťuje krv, má antiseptické a antibiotické účinky, ale tiež podporuje trávenie. 

Táto čajová zmes obsahuje fenykel, aníz, škoricu, lipu, kumín, kurkumu, goji, lemongrass, pistácie, mätu, listy ruží, kardamón, kvety granátového jablka, kukuričné kvety, požlt farbiarsky, kvet slnečnice, chilli a prírodnú arómu.


V prípade, ak máte záujem o väčšie množstvo čaju než máme momentálne v ponuke na stránke, napíšte nám na info@ecajovna.sk.

Hodnotenia

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie

newsletter mail Prihláste sa do Newslettra ... a získajte 5% zľavu na svoj prvý nákup.